طب سوزنی

طب سوزنی


طب سوزنی یکی از شاخه های طب کهن کشور چین است که امروزه نیز علم پزشکی مدرن با هدف کنترل و تسکین درد از آن به طور گسترده استفاده می نماید. علاوه بر این در جهت درمان و بهبود بسیاری از بیماری ها کاربرد داشته و تاثیرات مطلوب آن طی تحقیقات علمی متعدد به اثبات رسیده است. در ادامه به تعدادی از مواردی که در حیطه کاری و درمانی طب سوزنی قرار دارند اشاره شده است :

تنظیم فشار خون، بهبود کیفیت خواب، تسکین دردهای مزمن، بهبود درد آرتروز، کاهش استرس و اضطراب، افسردگی، درد و سوزش معده، درد کمر، گردن، شانه و زانو، میگرن، کاهش آلرژی، کاهش و افزایش وزن، تقویت سیستم ایمنی بدن، گرفتگی های عضلانی، رفع چین و چروک های پوست، مرتفع نمودن تحلیل های عضلانی، بهبود گردش خون

درمان کمردرد به روش طب سوزنی دو برابر درمان‌های رایج به کاهش درد بیمار کمک می‌کند، جالب است بدانید که اخیرا طب سوزنی در درمان تهوع مربوط به بارداری و شیمی‌درمانی با نتایج امیدوارکننده‌ای همراه بوده است. ما در مجموعه ساکورا آماده ارائه خدمات طب سوزنی و مشاوره و درمان برای شما عزیزان هستیم تا حس بهتری را تجربه کنید.

آیا طب سوزنی درد دارد

کاهش استرس و تنش ها با طب سوزنی

مسیرهای عبور انرژی در بدن

روش لاغر شدن تضمینی

ماندگارترین روش از بین بردن چین و چروک

درمان سردردهای میگرنی با طب سوزنی

طب سوزنی


این طب شامل فروکردن سوزن های بسیار نازک در پوست و برروی نقاط استراتژیکی و حیاتی بدن می شود و بیشتر برای درمان درد مورد استفاده قرار می گیرد. پزشکان این طب کار معتقد هستند زمانی فرد بیمار می شود که چیزی مسیر حرکت انرژی (chi) را بلوکه کرده و یا تعادل آن را برهم زده باشد. آنها معتقداند طب سوزنی کمک می کند که مسیر بلوکه شده برداشته شود و یا تعادل انرژی در بدن به شکل اول برگردد. برخلاف این نظر، بیشتر پزشکان غربی معتقداند که طب سوزنی با فشار برروی نقاط خاص باعث تحریک اعصاب، ماهیچه ها و بافت های همبند می شود. این تحریک ها باعث افزایش ترشح مسکن های طبیعی بدن و همچنین افزایش جریان خون در بدن می شود. ما در ساکورا آماده ارائه مشاوره و خدمات در این زمینه به شما عزیزان می باشیم.

فواید استفاده از این طب بعنوان راهی برای کنترل و درمان انواع درد در خیلی از افراد ثابت شده است. همچنین تحقیقات نشان می دهند که طب سوزنی در افرادیکه به عملکرد آن معتقد اند، بیشتر است. از آنجاییکه این درمان اثرات جانبی خیلی کمی داشته، استفاده از آن حداقل برای امتحان و بررسی کارایی آن روی شما و کاهش دردهایتان بخصوص اگر بدنتان به سایر روش های کاهش درد جواب نمی دهد، مفید می باشد.

همین امروز تماس بگیرید  28426062 021
یا با ایمیل ما در تماس باشید sakura.healthclinic@gmail.com