یومی هو

یومی هو


جابجایی لگن خاصره امریست شایع که در بسیاری از افراد به دلیل عدم آگاهی، درگیر عوارض ناشی از این جابجایی می باشد. با ایستادن در مقابل آینه و توجه به چند نکته ساده می توان به وجود جابجایی در لگن خاصره پی برد :

  • بالاتر بودن یکی از ابروها
  • گردی بیشتر یکی از چشم ها
  • تنگ تر بودن یکی از حفره های بینی (در صورت عدم ترمیم)
  • عدم برابری طول دست ها و پاها
  • عدم تقارن خط شانه ای

مشاهده بیش از یک مورد از این علائم حاکی از جابجایی لگن خاصره بر اثر زمین خوردن، سُر خوردن، جابجای غیر اصولی اجسام سنگین و یا فرم نادرست ایستادن و نشستن می باشد. همچنین در بسیاری از موارد، جابجایی لگن خاصره منشاء مادرزادی دارد. اسکلت بندی بدن ما توسط عضلات حفظ می شوند و زمانی که این عضلات کوتاه و یا بلند باشند ما را دچار مشکل می کنند. ما توسط یومی هوتراپی ابتدا عضلات اطراف ستون فقرات و اطراف مفاصل را بهبود میبخشیم و سپس تغییرات لازم را در مهره ها و مفاصل ایجاد می کنیم و به مرور حال فرد را بهبود میبخشیم و با این روش دردهای ناشی از مهره ها و دیسک و ستون فقرات را کاملا بهبود میبخشیم.

ماساژ یومی هو

هنگام انقباض عضلانی چه رخ می دهد

راه حلی جذاب برای زایمان آسانتر

چگونه متوجه شویم جابجایی لگن داریم یا خیر؟

ایجاد فاصله بین مهره ای به روش یومی هو

انحراف جانبی ستون فقرات (اسکلیوز)

جابجایی لگن و اصلاح لگن

چرا باید اصلاح لگن بشیم؟

راه حلی جذاب برای سردردهای غیر جذاب

از معلم خطاطی تا درمانگری که دنیا را تکان داد

منشاء درد سیاتیک کجاست؟

چگونه قرینگی لگن خودمون رو حفظ کنیم؟

بیرون زدگی دیسک های کمر و گردن، تنگی کانال نخاعی، دردهای سیاتیک، آرتروز، درد زانو و مفاصل، بی حسی دست ها و پاها، گرفتگی عضلات، انحرافات جانبی ستون فقرات (اسکلیوز)، قوز و گودی کمر (کایفوز و لوردوز)، زانوی پرانتزی و ایکس، میگرن، قاعدگی های نامنظم و دردناک و زایمان های دشوار عموما می توانند ناشی از جابجایی در لگن خاصره باشند.

یومیهو روشی است برگرفته از علم کهن شرقی، که با اصلاح جابجایی لگن خاصره و مشکلات موجود در ستون فقرات و ساختار اسکلتی، انقباضات عضلانی و تورم بافت ها را برطرف می کند و به عنوان یک روش کل نگر تمامی اندام ها را در بر گرفته و مشکلات عدیده ای را برطرف می نماید تا برای فرد تندرستی، نشاط و شادابی را به ارمغان آورد. نتایج به دست آمده از این روش آنچنان مورد توجه عموم مردم قرار گرفته که نه تنها در شرق آسیا، بلکه در کشورهای غربی نیز اثر بخشی خود را ثابت کرده و باعث راه اندازی و مراکز و کلینیک های یومی هوتراپی شده است.

همین امروز تماس بگیرید  28426062 021
یا با ایمیل ما در تماس باشید sakura.healthclinic@gmail.com